Maedilon/VZV
Trainingstijden
DagTijdTeamTrainerBijzonderheden
Maandag15:15 - 16:30E jeugdBetty, Manon, Jessica17:00 17:45 kracht C
Maandag16:30 - 17:45D jeugdBetty, Marian, Joyce17:45 18:30 bal C
Maandag17:00 - 18:30C jeugdSandra, Aron / Mandy17:45 18:30 kracht B
Maandag17:45 - 19:30B selectieMichael, Aron / Mandy18:30 19:30 bal B
Maandag18:30 - 20:30A1 , 2, 3Maya, Betty, Aron / Mandy18:30 19:30 kracht A
Maandag19:30 - 21:30Dames 1Betty (Maya), Aron / Mandy19:30 20:30 bal A
Maandag19:30 - 21:30Dames 1Betty (Maya), Aron / Mandy19:30 20:30 kracht dam:
Maandag19:30 - 21:30Dames 1Betty (Maya), Aron / Mandy20:30 21:30 bal dam:
---------------------------------------------------------------------------
Dinsdag16:00 - 17:00F jeugdGies, John / Esther-
Dinsdag17:30 - 19:00Ged. B2, A2, A3Betty-
Dinsdag19:00 - 21:00Dames 2Maya, Mandy / Esther19:00 19:45 Kracht D2
Dinsdag19:00 - 20:30Specialistische trainingBetty, gasttraining ?19:45 21:00 Bal D2
Dinsdag20:00 - 21:30HerenMartin Ruiter-
---------------------------------------------------------------------------
Woensdag15:15 - 16:30E jeugdBetty, Manon-
Woensdag16:15 - 17:45D jeugdBetty, ?-
Woensdag17:00 - 18:30C jeugdSandra ( Yarin )-
Woensdag18:00 - 19:30B jeugdMichael, Betty-
Woensdag18:30 - 20:30A1 en sel. A2Hans-
Woensdag19:30 - 21:30Dames 1Betty, Yarin-
Woensdag17:00 - 17:45keeperstraining DEva en Isa-
Woensdag17:45 - 18:30keeperstraining CEsther, Shirley-
Woensdag18:30 - 19:15keeperstraining BEster, Shirley, Britt / Anita-
Woensdag19:15 - 20:00keeperstraining aEsther, Britt / Anita-
Woensdag19:15 - 20:00Kracht dames 1Shirley-
Woensdag20:00keeperstr. Dames 1/2Esther, Shirley-
---------------------------------------------------------------------------
Donderdag16:00 - 17:00F jeugdBetty, Gies, Wendy Broersen-
Donderdag17:00 - 19:00B selectieMichael-
Donderdag17:00 - 18:30B2Betty-
Donderdag18:30 - 20:00Dames 3 en 4Maya-
Donderdag19:00 - 21:00Dames 1Betty-
Donderdag20:30 - 22:00HerenMartin Ruiter-
---------------------------------------------------------------------------
Vrijdag16:00 - 17:30D jeugdMarjan, Ivon-
Vrijdag17:00 - 18:30C selectieSandra, Urseline-
Vrijdag18:00 - 20:00A selectieHans-
Vrijdag18:30 - 20:30Dames 2Ivon-
---------------------------------------------------------------------------